H E R U S, s.r.o. Váš partner v paletách
Nezávazná poptávka

Školení

Ilustrace palety
Školení photo

Stále významnější a žádanější službou, kterou naši zákazníci poptávají a my ji nabízíme jako automatickou možnost naší spolupráce, je školení v oblasti palet. Jejich výroby, oprav, skladování, směnitelnosti, ochranných známek a celé řady dalších témat.

Situace na paletovém trhu nejen u nás, ale v rámci celé Evropy se v posledních letech velmi zpřísňuje a současně dochází na poli paletového hospodářství k dynamickému vývoji. Vlastníci licencí více a přísněji hájí své ochranné známky a práva z toho vyplývající, zapojují orgány státní správy do boje proti padělkům, nekvalitě a nekalým praktikám obecně. 
Zákazníci jsou tak nuceni stále více hlídat a kontrolovat své dodavatele a obchodní partnery obecně, aby se u nich nevyskytovaly falzifikáty, protože jejich samotné držení je velkým problémem pro každou společnost. Celní správa je partnerem obou garantů – EPAL a také EUR/UIC a snaží se velmi aktivně bojovat proti padělkům.

Současně stále více společností pochopilo, že ve svém paletovém hospodářství často má ztráty, které jsou vážným problémem a snaží se přísněji, lépe a precizněji chránit své paletové hospodářství, a to přísnější evidencí uvnitř společnosti, přísnými podmínkami přejímek palet od svých zákazníků, navázání spolupráce s firmami, které mají všechny licence a oprávnění, protože firmy více a více chápou, že sice dražší, ale rozhodně kvalitnější paleta vydrží mnohem více cyklů a i když se poškodí, pak její oprava vyjde ekonomicky mnohem výhodněji než „pseudoúspora“ při prvotním na pohled výhodném nákupu nekvalitních i když levnějších palet.

Tento trend také vnímá naše společnost a nabízí svým zákazníkům pravidelná školení, jejichž cílem je zvýšení vzdělanosti a povědomí o paletách a zacházení s nimi, protože zákazník, který je vzdělaný šetří a vydělává peníze na profesionálně vedeném paletovém hospodářství. Školení se týkají aktuálních informací na trhu palet nejen v rámci ČR, ale v rámci Evropy a často i celého světa, zejména ve spojitosti s velmi složitou otázkou tepelného ošetření palet IPPC, kdy zejména USA, Brazílie, Mexiko, Čína a řada dalších zemí mimo EU začíná zákazníkům dělat větší a větší těžkosti při exportu zboží na paletách do těchto zemí. 
Mnohem více než kdy dříve jsou zaměstnanci firem školeni o kvalitě palet, jak mají správné a poctivé palety vypadat, jak je správně manipulovat, jak se k paletám chovat, jak je ukládat, jak poznat falzifikáty, jak palety správně skladovat, jak stanovit zda je paleta poškozená a kdy vyžaduje opravu a mnoho dalších důležitých informací potřebných pro kvalitní vedení svých paletových kont.

Nezávazná poptávka

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů