H E R U S, s.r.o. Váš partner v paletách
Nezávazná poptávka

Prodej palet

Ilustrace palety
Prodej palet photo

Hlavním předmětem činnosti naší společnosti je samozřejmě v rámci kompletního paletového servisu prodej (dodávky) všech druhů dřevěných palet – EUR/EPAL palety, jednoúčelové palety, atypické palety a celá řada dalších. Podmínky pro prodej palet se vždy sjednávají individuálně, s prioritním cílem nastavit spolupráci s každým zákazníkem podle jeho konkrétních potřeb, požadavků a případně omezujících možností, jako je například omezená možnost skladování zásob apod. Samozřejmou součástí prodeje palet je zajištění dopravy palet na konkrétní čas na přesné požadované místo.

Součástí prodeje palet je také možnost převzetí kompletního paletového servisu vč. oprav, odkupu, výměny, likvidace palet a mnoho dalších variant individuálně sjednávaných mezi námi a odběratelem.

V nabídce naší společnosti není samozřejmě jen prodej dřevěných palet, ale také prodej použitých gitterboxů, nových a použitých paletových nástaveb nebo chcete-li paletových ohrádek základního rozměru 1200 x 800, použitých velkých (1200x800) a malých (800x600) beden MARS, několika druhů použitých plastových palet (podle požadované nosnosti) a mnoho dalších výrobků a zboží používaných ve skladovém hospodářství.

Naši zákazníci mají také možnost nakoupit palety osobně na všech našich provozovnách a to po předchozí domluvě s dispečinkem naší společnosti.

Nezávazná poptávka

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů