H E R U S, s.r.o. Váš partner v paletách
Nezávazná poptávka

Recyklace palet

Ilustrace palety
Recyklace palet photo

Mnoho našich zákazníků má velká množství různých druhů a typů palet, které jim svým rozměrem nebo stavem nevyhovují a neví si rady co s nimi, jak s takovými paletami naložit, jak postupovat.

Dalším výrazným aspektem při rozhodování co s těmito paletami jsou stále přísnější nařízení, směrnice, podmínky a pravidla chránící životní prostředí a to včetně ekologického využívání dřeva nebo ekologické likvidace dřeva, u většiny našich zákazníků palet.

Pokud se obrátíte na nás, nabídnete nám palety – ideální je k nabídce připojit několik fotografií jako součást vstupních informací, my Vám následně nabídneme individuální řešení co s takovými paletami udělat. Podle rozsahu problému Vás také v případě potřeby rádi osobně navštívíme. Téměř vždy se jedná v takových případech o kombinaci několika variant možného řešení - část palet je přímo opravitelných, část se využije buď pro jiného zákazníka nebo na náhradní díly a část se odborně zlikviduje.

Ať půjde o jakoukoliv variantu řešení likvidace takovýchto palet, vždy dostane náš zákazník potvrzení o odběru příp. o odkupu vyřazených palet, případně se uzavře dlouhodobá smlouva, která každému zákazníkovi dává jistotu ochrany v případě jakékoliv kontroly. Další možností je náhradní plnění, kompenzace, tzn. výměna za palety odběratelem používané a využitelné. Nabídka a možnost využití naší dopravy je samozřejmou součástí nabídky při řešení podobných problémů.

Rozhodně takové palety nepalte ani jinak nelikvidujte, nedávejte je svým zaměstnancům, nevystavujte se riziku pokut, obraťte se na nás a my Vám z takových palet vytěžíme maximum, abyste byli naším spokojeným zákazníkem, který nejen ušetří často nemalé finanční prostředky na likvidaci palet, ale ještě může z prodeje takových palet utržit finanční nebo majetkové plnění ve formě dodání naopak použitelných palet. Navíc je každý takový zákazník v bezpečí před jakoukoliv kontrolou.

PALETY MOHOU BÝT VE STAVU JAKO JSOU NA TÉTO FOTOGRAFII, NEPALTE JE, NEROZDÁVEJTE JE A OBRAŤTE SE NA NÁS. NEJSTE SI JISTI ZDA MŮŽETE VAŠE PALETY NABÍDNOUT? VYFOŤTE JE A ZAŠLETE NÁM FOTOGRAFII NA EMAIL. Staré palety navyhazujte

Nezávazná poptávka

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů