H E R U S, s.r.o. Váš partner v paletách
Nezávazná poptávka

Nové palety

Ilustrace palety

Přestože se specializujeme na paletový servis s důrazem na použité palety a jejich opravy, tak naše společnost zcela samozřejmě nabízí všem svým zákazníkům široký sortiment nových dřevěných palet. 

Naprostou samozřejmostí je možnost dodávek nových licencovaných EUR / UIC nebo EPAL palet. Mnoho zákazníků má konkrétní požadavek ne jednu z uvedených značek, čemuž jsme schopni vyhovět. 

Mimo to, že jsme schopni nabídnout nové licencované EUR a EPAL palety, vyrábíme a následně svým zákazníkům dodáváme zejména jednoúčelové palety rozměru 1200 x 800 mm v různých požadovaných provedeních, nejčastěji s ohledem na požadovanou nosnost těchto palet.

Běžně vyráběnými jsou také palety atypické a to zejména toho nejběžnějšího rozměru, kterým je 1200 x 1000 mm. Náš sortiment v nových paletách je však velmi široký, snažíme se i při výrobě palet vždy vyhovět požadavkům zákazníka, takže je možno vyrábět palety menší jako například 800 x 600 mm, 600 x 400 mm, 1000 x 1000 mm, stejně jako naopak palety větších dimenzí – 2400 x 800 mm, 2400 x 1000mm, 2000 x 2000 mm, 1600 x 800 mm a celou další nepřebernou řadu dalších rozměrů. 

Stačí specifikovat své konkrétní požadavky nejen rozměrové, ale i na nosnost, ošetření apod. a kontaktovat naši společnost prostřednictvím kontaktního formuláře. My Vám paletu rádi také navrhneme, aby odpovídala všem požadavkům, v případě potřeby tepelně ošetříme nebo vysušíme a dopravíme až na konkrétní požadované místo.

Nezávazná poptávka

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů