VyhledáváníJak ušetřit


Mnoho našich zákazníků má velká množství různých palet ať již rozměrově nebo stavem ve kterém se palety nachází a vzhledem k přísným směrnicím chránícím životní prostředí si neví rady jak s takovými paletami postupovat.

 

Pokud se obrátite na nás, nabídnete nám palety, my Vám nabídneme individuální řešení co s takovými paletami udělat - část palet je přímo opravitelných, část se využije buď pro jiného zákazníka nebo na náhradní díly a část se odborně zlikviduje. Ať půjde o jakoukoliv variantu řešení likvidace takovýchto palet vždy dostane náš zákazník potvrzení o odběru příp. o odkupu vyřazených palet. Další možností je náhradní plnění, tzn. výměna za palety odběratelem používané a využitelné. Nabídka a možnost využití naší dopravy je samozřejmou součástí nabídky při řešení podopných problémů.

 

Rozhodně takové palety nepalte ani jinak nelikvidujte, obraťte se na nás a my Vám z takových palet vytěžíme maximum tak, aby jste byli spokojeným zákazníkem, který nejen ušetří nějaké prostředky na likvidaci palet, ale ještě může z prodeje takových palet utržit finanční plnění.

 

 

 

 

PALETY MOHOU BÝT VE STAVU JAKO JSOU NA TÉTO FOTOGRAFII, NEPALTE JE, NEROZDÁVEJTE JE, OBRAŤTE SE NA NÁS

NEJSTE SI JISTI ZDA MŮŽETE VAŠE PALETY NABÍDNOUT? VYFOŤTE JE A ZAŠLETE NÁM FOTOGRAFII NA EMAIL